Sheep Happens

PvP Guild


#1 2010-04-12 20:45:30

Podanie

Gość

PODANIE - Pay Me My Money

Witam.
Z racji tego, że w szkole z języka polskiego groziła mi zawsze popularna pała, a ja jako baran (przepraszam, że nie owca, ale to akurat może sie zmienić) niestety nie jestem w stanie sklecić paru interesujących zdań. Dlatego moje podanie będzie nudne i szablonowe tak jak to ma mieć w zwyczaju podanie.

- Imię: Bartek
- Wiek: 18
- Nick w grze: Pay Me My Money
- Staż w grze: 450h / 40 miesięcy
- Ilość FB: 590k
- Kim grasz: casterzy ( były próby na monkach, ale nie na gvg)
- Godziny aktywności: wieczorne, im później tym lepiej.
- Dlaczego my: Wracam do gry po prawie rocznej przerwie. Swego czasu udało mi się grać w paru niezłych gildiach, lecz nie było to nic wielce spektakularnego. Jestem znudzony PvE i RA dlatego poszukuje gildii, która gra GvG. Jak widać moje statystyki nie są oszałamiające, dlatego liczę na wasze łaskawe oko.
- Coś od siebie, o zainteresowaniach: GW jest dla mnie formą rozrywki i relaksu, a nie całym życiem. Dlatego też nie znam każdego zakamarka plansz GvG i nie wiem ile kroków robi GL do flagi na Frozen Isle. Mimo to myślę, że jestem w stanie ogarnąć każdy build i zagrać GvG na niezłym poziomie.
Dzięki za rozpatrzenie prośby i pozdro.

 

#2 2010-04-12 21:37:47

SheepMajster

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 3
Punktów :   

Re: PODANIE - Pay Me My Money

Podanie Rozpatrzone: Pozytywnie ;] Skontaktujemy się z Tobą jutro w godzinach wieczornych

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gimmark.pun.pl www.zbytkolorowaklasa.pun.pl www.plklwl.pun.pl www.kensai.pun.pl www.bud09.pun.pl